تبلیغات
فان داغ - رضایت مشهورترین زن ورزشکار از اندامش +تصاویر

فان داغ

به گزارش پرداد به نقل از بیوتی نیوز : " سرنا ویلیامز " نامی شناخته شده در ورزش تنیس بانوان است. این ورزشکار امریکایی سرشناس که به همراه خواهر کوچکترش در تیم ملی این کشور بازی میکند به خاطر اندام درشت و هیکل ورزیده و مردانه اش شهرت دارد. این ورزشکار 32 ساله در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده است اگرچه از نظر بسیاری او دارای اندام جذابی نیست اما خودش از اندامش رضایت دارد.

رضایت مشهورترین زن ورزشکار از اندامش +تصاویربه گزارش پرداد به نقل از بیوتی نیوز : " سرنا ویلیامز " نامی شناخته شده در ورزش تنیس بانوان است. این ورزشکار امریکایی سرشناس که به همراه خواهر کوچکترش در تیم ملی این کشور بازی میکند به خاطر اندام درشت و هیکل ورزیده و مردانه اش شهرت دارد. این ورزشکار 32 ساله در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده است اگرچه از نظر بسیاری او دارای اندام جذابی نیست اما خودش از اندامش رضایت دارد.

رضایت مشهورترین زن ورزشکار از اندامش +تصاویر

سرنا ویلیامز که اکنون نفر اول تنیس زنان در دنیاست میگوید در دوران نوجوانی همیشه فکر میکردم باید اندامی ورزیده  و ورزشی داشته باشم و اکنون به آرزویم رسیده ام. برایم مهم نیست دیگران چه فکری میکنند. نفر اول تنیس زنان در دنیا اضافه میکند : بسیاری افراد درشتی اندام مرا مانع حرکات و عکس العمل های سریع میدانند اما جایگاه من در رنکینگ جهانی جوابی محکم به این انتقادات است. او میگوید : من دارای دو شخصیت هستم ، یکی شخصیت ورزشی من که باید کم اشتباه و خشن باشم و دیگری شخصیت یک زن 32 ساله با تمام احساسات و عواطف همسن و سالهایم. اما اکثر مردم تنها به جسم من اهمیت میدهند و کسی آنچه پشت این فیزیک ورزشی پنهان است را نمی بینند. " سرنا ویلیامز " دارای 32 عنوان جهانی و برنده 4 مدال طلای المپیک است.

رضایت مشهورترین زن ورزشکار از اندامش +تصاویربرچسب ها: سرنا ویلیامز، ئرزشکار زن، اندام زنان،

تاریخ : پنجشنبه 28 فروردین 1393 | 09:20 ق.ظ | نویسنده : آرمان آزاد | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.