تبلیغات
فان داغ - اعتراض شدید مریلا زارعی به این عکس !

فان داغ

در چند روز گذشته تصویری منسوب به مریلا زارعی در برخی از سایتهای منتشر شده و اعلام شده که تصویر وی در 20 سال پیش و در زمان حضور در فیلم سلام سینماست.به گزارش نماینده به نقل از دانا مریلا زارعی با تکذیب این خبر و عکس گفت: تصویری که به تازگی منتشر شده و اعلام شده که چهره من در فیلم سلام سینما است به هیچ عنوان ارتباطی با من ندارد و تصویر یکی از بازیگران فیلم است که نام وی را نمی دانم . 

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی سایتها و حتی ویکی پدیا اطلاعات غلطی درباره من منتشر شده است که صحیح نیست به طور مثال بعضی اطلاعات شخصی که از من در ویکی پدیا منتشر شده درست نیست و قابل انتشار نیست. 
 
زارعی با در خواست از خبرگزاریها سایتهای خبری و روزنامه ها در انتشار اطلاعات درست اعلام کرد که انتظار می رود رسانه های وزین و معتبر برای درج اطلاعات بازیگران از منابع موثق استفاده کنند . 

زارعی
 
مریلا زارعی متولد تهران ،۲۵ فروردین ۱۳۵۳ است .وی تاکنون در بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی حضور داشته است 
 
زارعی تاکنون ۲۰ بار در جشنها و جشنواره های همچون جشنواره فیلم فجر ،جشن سینمای ایران (خانه سینما)،جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران نامزد دریافت جایزه شده است. 
 
زارعی هم چنین برای بازی در فیلم سربازهای جمعه به کارگردانی مسعود کیمایی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم شیار ۱۴۳ شده است.تاریخ : پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 | 04:31 ب.ظ | نویسنده : آرمان آزاد | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.