تبلیغات
فان داغ - عاقبت باز بودن پرده اتاق خواب یک زن تنها! +عکس

فان داغ

به گزارش پرداد به نقل از باشگاه خبرنگاران : مایکل استیون اسمیت 18 ساله که زن جوان را در اتاق خوابش از طریق پنجره که روبروی خیابان باز می‌شد دیده بود، به قصد تجاوز جنسی به این زن اقدام به ورود به منزل مسکونی‌اش در پرتویل شهری در شهرستان اوتوگا کرد، که با شلیک گلوله صاحب خانه از پا

عاقبت باز بودن پنجره اتاق خواب یک زن تنها! +عکس

ی درآمد به گزارش پرداد به نقل از باشگاه خبرنگاران : مایکل استیون اسمیت 18 ساله که زن جوان را در اتاق خوابش از طریق پنجره که روبروی خیابان باز می‌شد دیده بود، به قصد تجاوز جنسی به این زن اقدام به ورود به منزل مسکونی‌اش در پرتویل شهری در شهرستان اوتوگا کرد، که با شلیک گلوله صاحب خانه از پای درآمد.


اسمیت با کوبیدن درب منزل زن جوان و تلاش برای شکستن آن، با چاقو صاحب خانه را تهدید می‌کرد تا درب خانه را باز کند. زن تنها به همراه خواهر زاده‌اش که در منزل مسکونی بودند پس از مسلح شدن و باز کردن درب با شلیک گلوله این فرد را از پای درآورد. با مشاهده تصاویر بدست آمده از دوربین نصب شده در مقابل درب ورودی و ارائه آن به پلیس بازپرس پرونده شلیک زن جوان را در دفاع از خود اعلام کرد و وی را آزاد نمود و افزود: این حق اوست که از خانه و خانواده در مقابل افراد شرور دفاع کند.


برچسب ها: عکس جالب، دستبرد به خانه زن تنها، دادگاه زن قاتل،

تاریخ : چهارشنبه 27 فروردین 1393 | 07:37 ق.ظ | نویسنده : آرمان آزاد | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.